پروژه های سفارشی به مرکز

پروژه های سفارشی به مرکز (4)

در این بخش میتوانید پروژه های سفارشی به مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان را ببینید.

تولید و سفارش نرم افزار های رایانه ای

مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان در سال 1387 با هدف طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای کاربردی، ارائه و فروش محصولات نرم افزاری، بومی سازی نرم افزارهای خارجی در سازمان‌ها و موسسات ایرانی، طراحی صفحات وب و پایگاه‌های اطلاع رسانی و در مجموع با هدف ارتقای فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مراکزفرهنگی وعمومی کشور پا به عرصه IT کشور گذشته است.
کارشناسان و متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان پایه گذاران و مدیران این مجموعه همواره تلاش نموده‌اند تا با نوآوری در حوزه پیاده سازی سامانه نرم افزاری و مشاوره و مدیریت فناوری اطلاعات، گشاینده راه حل‌های جدید در بکارگیری IT در سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی باشند.

نرم‌افزار اندرویدی کتابخوان عتبات

در جهت بهبود دسترسی زائران عتبات عالیات، نسخه اندرویدی کتابخوان عتبات درپایگاه اطلاع رسانی بعثه مقام معظم رهبری منتشر شد.

تولید و سفارش نرم افزار های تلفن همراه

تلفن همراه فناوری برتر دهه آینده و ابزاری بسیار راحت در کنار شما
با تشکر از وقتی که برای مطالعه رزومه کاری مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان در حوزه تلفن همراه  تخصیص داده‌اید ، بدین وسیله شرحی مختصر بر تولیدات ، توانمندی‌ها و پروژه‌های اجرا شده توسط مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان به استحضار می‌رسد. با این امید که بتوانیم خدمتی هر چند کوچک به جامعه بزرگ فرهنگی و  اطلاعاتی کشور ارائه نماییم.

مارکت نرم‌افزار اندرویدی کتابخوان حج

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان پس از عقد تفاهم نامه همکاری بین دومرکز جهت تولید نسخه اندرویدی مارکت کتابخوان حج با برخورداری از ۲۵ عنوان کتاب مهم در حوزه اسرار، معارف و احکام حج به صورت پیش فرض و 1000 عنوان کتاب با موضوع حج در کتابخانه شبکه این مارکت اندرویدی منتشر و به صورت رایگان

در پایگاه اطلاع رسانیحج در اختیار زائران بیت‌الله الحرام قرار گرفت .

 

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.