بازديد مجازي

امروزه استفاده از بازديدهاي مجازي بخصوص در زمينه هاي مرتبط با صنعت گردشگري (توريسم) و جذب گردشگر بسيار مورد توجه قرار گرفته است. البته صنايع ديگر نيز به تناسب نوع محصولات و خدمات مي توانند با بكارگيري سيستمهاي بازديد مجازي محصولات و خدمات خود را به شكلي جامعتر به مشتريان و مخاطبان معرفي نمايند.
يكي ديگر از خدمات تخصصي مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان طراحي بازديد هاي مجازي مي باشد. اين مركز قادر است بازديد هاي مجازي را به تناسب استفاده بر روي اينترنت و يا به صورت نرم افزار كاربردي با فناوريهاي مختلف و مطابق با نظر مشتريان خود طراحي نمايد.
انواع سيستمهاي بازديد مجازي قابل ارائه از سوي اين مركز به شرح زير مي باشد:
1. بازديد مجازي 360 درجه (پانوراما) با قابليت نمايش از طريق اينترنت
2. بازديد مجازي 360 درجه (پانوراما) به صورت نرم افزار كاربردي
3. بازديد مجازي مبتني بر فيلم ، عكس و ساير اجزاء رسانه اي با قابليت كنترل توسط كاربر
4. بازديد مجازي 3 بعدي با قابليت نمايش از طريق اينترنت
5. بازديد مجازي 3 بعدي به صورت نرم افزار كاربردي

 

  

 

 

 

 

 

خواندن 3686 دفعه

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.