نرم افزار های سفارشی

از زمانی که کامپیوترها در دفاتر و سازمان‌ها جای خود را به عنوان اصلی‌ترین ابزارهای محاسباتی ، ذخیره و بازیابی اطلاعات باز کرده‌اند زمان زیادی نگذشته است و مطمئناً این ابزار جزء جدا ناشدنی دفاتر کاری امروزی هستند . همگان می‌دانیم که کامپیوترها بدون نرم افزارها تنها قطعاتی مکانیکی و بی فایده بیش نیستند و این نرم افزارها هستند که امکانات سخت افزاری کامپیوتر را برای سهولت کارها به کار می‌گیرند .نرم افزارهای موجود در بازار از آنجا که مطابق با سلایق همه افراد طراحی نشده اند و اصولاً این کار اگر نگوییم غیر ممکن است ! بسیار دشوار می‌باشد در نتیجه افراد همیشه ایده‌هایی را در اذهانشان می‌پرورانند که " اگر چنین برنامه‌ای را در اختیار داشتم که به این گونه ....کار می‌کرد کارها بسیار آسان‌تر می‌شد" و مثال‌های دیگری که بسیارند . تولید نرم افزار سفارشی از جمله راهکارهایی است که مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان برای چنین افرادی دارد . شما می‌توانید نرم افزار سفارشی خود را با توجه به ایده‌ها و نیازهای کسب و کار خود به کمک واحد برنامه نویسی مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان خلق کنید . مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان با توجه به تجربه و قدرت تیم برنامه نویسی خود قادر است که ایده‌های شما را به کار ببندد و نرم افزاری را که همیشه آرزوی آن را داشته‌اید در کم‌ترین زمان ممکن برای شما تولید کند . مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان تنها با داشتن اطلاعاتی مقدماتی از نحوه کار شما خواهد توانست که کاغذ بازی‌ها را به صفر برساند ، از دست دادن و مخدوش شدن اطلاعات را کاهش دهد ، دقت محاسبات را افزایش بخشد و سرعت عمل شما را حداقل دو برابر کند.

 

 

خواندن 3698 دفعه

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.