ارزش گذاری وب سایت

مهم‌ترین عامل در زمان فروش محصول و خدمات ، متغیر قیمت می‌باشد . قیمت‌های مربوط به هر صنف غالباً از طریق دولت و اتحادیه‌های آن صنف تعین می‌گردد .مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان بر این باور است که خدمات توسعه وب از آنجا که با روش‌های گوناگون و کیفیت و کمیت‌های متفاوتی انجام می‌شود از این قانون مستثنی بوده و شرکت‌های توسعه وب می‌بایستی با توجه به نوع تکنولوژی هر وب سایت و عامل‌های تعین کننده دیگر به قیمت گذاری بپردازند .مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان با تجربه‌ای که در زمینه استعلام‌ها و قیمت گذاری‌ها کسب نموده است . به این باور رسیده است که قیمت گذاری‌های خود را بر اساس 3 عامل نیازهای مشتری ، زمان و تکنولوژی‌های موجود انجام دهد .توصیه ما به همه مشتریان اینست که از اعتماد به افرادی که در زمینه توسعه وب مهارت و تجربه کافی ندارند به پرهیزند و تجارت یا تبلیغ اینترنتی خود را به واسطه‌ها و افراد سود جویی که آن‌ها را در میانه کار تنها می‌گذارند و در بسیاری از موارد در تکمیل پروژه نیز عاجز می‌مانند و یا در صورت تکمیل پروژه و دریافت هزینه ، آن‌ها را به فراموشی می‌سپارند واگذار نکنند . شما با یک جلسه مشاوره با متخصصان مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان در برابر این مشکلات بیمه خواهید بود .

 

 

 

 

خواندن 3671 دفعه

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.