نیاز شما به وب سایت

مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان منافع خود را در منافع مشتریان خود می‌داند و مطمئناً هر چه مشتریان منفعت بیشتری کسب کنند شرکت ما در ارائه خدمات و کسب منافع بیشتر موفق‌تر خواهد بود.اینترنت همانند دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم می‌باشد که در آن می‌توان به داد و ستد، تبلیغ، ارائه خدمات (از هر نوعی که باشد) و غیره ... پرداخت. ولی با این تفاوت که اینترنت یک دنیای مجازی است و کار کردن در یک دنیای مجازی بسیار قانونمندتر و سهل‌تر است.متخصصان مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان بر این باورند که اینترنت برای کلیه اصناف می‌تواند مفید واقع شود و با توجه به رشد چشمگیر تجارت الکترونیکی در ایران کلیه اصناف و واحدهای تجاری می‌توانند به نوع خود این بازار سهیم شوند و سود ببرند.مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان در هر زمینه‌ای که فعالیت می‌کنید، با ارائه راهکارهای اصولی و نه بلند پروا زا نه شما را به سوی موفقیت در تکنولوژی قرن 21 سوق خواهد داد. معرفی شرکت‌ها و مؤسسات مشابه که در دیگر کشورها به فعالیت تجاری الکترونیکی مشغولند نمونه خوبی برای اثبات امکان استفاده کلیه حرفه‌ها از این دنیای مجازی است.قبل از هر تصمیم گیری ابتدا با متخصصان مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان مشورت کنید تا به بهترین نحو شما را از استفاده از امکاناتی که خود نیز به آن واقف نیستید راهنمایی کنند

 

خواندن 3779 دفعه

حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.